شوتینگ نخاله

سیستم شوت نخاله ساختمانی - بی صدا،سبک و نصب آسان

شوت نخاله ساختمانی در کارگاه های ساختمانی برای خروج و تخلیه نخاله های ساختمانی مفید بوده و کمک زیادی به سرعت جابجایی نخاله ها خواهند کرد.همچنین این سیستم در کارگاه هایی که هدف، نوسازی در آن می باشد و بهره برداری سریع بسیار مهم می باشد بسیار اهمیت دارد.

 انتهای سیستم شوت می تواند به کانتینر یا کامیون بصورت مستقیم متصل گردد.

یکی از مزایای استفاده از شوت نخاله ساختمانی بی سر و صدا بودن و انتقال مصالح یا نخاله بدون ایجاد گرد و خاک می باشد.

حمل و نقل آسان و نصب توسط نیروی فنی در هر کارگاهی از دیگر مزایای سیستم شوت نخاله می باشد.در انتهای کار جمع آوری این سیستم به راحتی و با سرعت زیاد انجام میس شود.

ضمن اینکه امکان استفاده مجدد از این سیستم در کارگاه های دیگر امکان پذیر می باشد.

جنس شوت های نخاله از مواد پلیمری سخت و مقاوم در برابر ضربه تولید شده است.

- بی صدا و بدون هیچ گونه تشکیل گرد و غبار. بنابراین، شما به سادگی چندین لوله ساخته شده از پلاستیک بسیار مقاوم را در کنار هم قرار می دهید و آنها را روی داربست ها، سقف های شیب دار یا سقف های صاف، دیوارها یا جان پناه های پنجره در ارتفاع مورد نظر مونتاژ می کنید. پس از تجربه‌های یک ساله، GEDA بر روی طول، ضخامت دیوار و وزن تمرکز می‌کند وقتی صحبت از سطل‌های زباله بادوام و مقاوم در برابر ضربه می‌شود.
ناودان زباله GEDA Comfort از پلاستیک قاوم در برابر ضربه ساخته شده است و برای اهداف جهانی ایده آل است. به دلیل پلاستیک سخت باکیفیت، لوله های زباله کاملا بی صدا هستند، حمل و نقل آسانی دارند و می توان آنها را سریع و بدون زحمت جمع کرد. بسته به نوع استفاده، شما تصمیم می گیرید که چه تعداد ناودان را در کنار هم قرار دهید تا به ارتفاع مطلوب در سایت برسید. ناودان زباله GEDA را می توان بر روی دیوارها، داربست ها و پشت بام های شیبدار یا مسطح نصب کرد. به لطف قلاب های دوگانه یکپارچه، ناودان ها را می توان به راحتی و به سرعت برای حداکثر ایمنی نصب کرد.
راحتی چاه زباله تنها 1.1 متر طول دارد. با این حال، مجهز به دنده های سایشی 3 میلی متری است که دوام بالایی را تضمین می کند. در ترکیب با مواد خود - پلاستیک های مقاوم در برابر ضربه - این ناودان برای استفاده در سایت های ساختمانی در مرکز شهر عالی است.

شرایط کار بدون گرد و غبار در تمام سطوح

بسته به شرایط و نیاز، GEDA انواع زیادی از گیره های بالکن، زنجیر گالوانیزه، قاب های ثابت و وینچ های دستی با 21 متر یا 41 متر را برای راه اندازی هوشمند ارائه می دهد. با لوازم جانبی مانند گیره های بالکن یا قاب های تثبیت کننده، می توان لوله زباله را در هر ارتفاع و در هر نقطه ای از داربست، دیوار یا سقف جمع کرد

برای دفع آسان زباله های ساختمانی، می توان یک قیف تخلیه را در انتهای بالای سطل زباله نصب کرد. قیف ها در عرض دهانه خود از 60 سانتی متر تا 76 سانتی متر متفاوت هستند، بنابراین حتی مواد حجیم، زباله ها و قلوه سنگ ها نیز می توانند به درستی تخلیه شوند.

 

اگر ساختمان ساختمانی دارای سقف مسطح است، یک سیستم پشتیبانی مناسب می تواند به شما در تثبیت ایمن لوله های زباله کمک کند

اگر در مورد سطل های زباله GEDA ما سوالی دارید، تیم خدمات ما با کمال میل شما را در مورد کاربردهای مختلف و لوازم جانبی مناسب برای سایت ساخت و ساز شما مطلع خواهند کرد

 

برای ساخت و سازهای سبک، سقف سازی و کارهای نوسازی، سیستم های ناودانی پلاستیکی DURACHUTE™ و DURAFLAT™ ما یک راه حل ایده آل برای دفع زباله هستند. این ناودان ها را می توان به راحتی توسط خدمه خود نصب و جدا کرد و در طول عمر آنها در زمان و هزینه های تولید قابل توجهی صرفه جویی کرد. آنها برای تخریب سبک تر، کارهای سقفی و ساخت و سازهای جدید عالی هستند و حتی می توانند برای کاربردهای تخصصی مانند برف روبی و محوطه سازی مجدد استفاده شوند.

 

اگر برای نصب و راه‌اندازی ناودان خود به کمک نیاز دارید، یکی از تکنسین‌های متخصص آموزش دیده خود را می‌فرستیم که 100% تضمین می‌کند که کار را در اولین بار به درستی انجام دهد
1مجموع 1 محصول
شوت نخاله ساختمانی (شوتینگ نخاله)

شوت نخاله ساختمانی (شوتینگ نخاله)

شوت نخاله ساختمانی از جنس پلیمر برای اولین بار در ایران
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :